Usługi firmy Hydrokon

regeneracja urządzeń hydraulicznych

Zajmujemy się serwisem maszyn i urządzeń hydraulicznych w tym siłowników hydraulicznych, pomp, zaworów, rozdzielaczy, podnośników czy silników hydraulicznych. Dysponujemy odpowiednimi narzędziami takimi jak: zakuwarka hydrauliczna, giętarka do rurek oraz dużym asortymentem części zamiennych. Regenerujemy części, które uległy zniszczeniu lub wyeksploatowaniu. Współpracujemy przy tym z firmą, która zajmuje się toczeniem, frezowaniem i szlifowaniem. Na wszystkie podzespoły udzielamy gwarancji, a dla stałych Klientów przewidujemy korzystne rabaty.

Zakuwanie przewodów hydraulicznych

Świadczymy usługi zakuwania przewodów hydraulicznych do maszyn budowlanych, rolniczych, przemysłowych, węże paliwowe, do układów wspomagania i chłodzenia oraz myjek wysokociśnieniowych. 

Posiadamy szeroki asortyment końcówek hydraulicznych oraz węży. 

Oferujemy także dorabianie, serwis i naprawę węży hydraulicznych niskiego i wysokiego ciśnienia. 

Gięcie rurek

Oferujemy kształtowanie rurek hydraulicznych. 

Posiadamy możliwość wygięcia rurek od średnicy 6mm do 18mm według specyfikacji przekazanej przez Klienta. 

Stosowana przez nas technika zapobiega powstawaniu przewężeń przekroju oraz gwarantuje wysoką precyzję gotowego detalu. 

gięcie rurek

Zbiorniki olejowe według indywidualnego projektu

Oferujemy sprzedaż zbiorników olejowych na zamówienie, dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb i wymiarów.

Nasz zespół specjalistów współpracuje z Tobą, aby zrozumieć Twoje wymagania i dostosować projekt zbiornika do Twoich indywidualnych potrzeb. Możemy zmienić rozmiar, kształt, pojemność oraz dodatkowe elementy, takie jak wskaźnik poziomu oleju, filtr powrotny czy korek wlewu.

Nasze zbiorniki na olej hydrauliczny są wykonywane z dbałością o najmniejsze detale, wycinane laserowo aby zachować estetykę wykonania.  Korzystamy z trwałych materiałów, które zapewniają odporność na korozję i uszkodzenia.

Projektowanie układów hydraulicznych

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest nieodzownym atutem w projektowaniu układów hydrauliki siłowej zgodnie z zaleceniami Klienta. Indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji oraz doradzamy najlepsze i najwydajniejsze rozwiązania oraz dobieramy odpowiednie produkty.

bUDOWA AGREGATÓW HYDRAULICZNYCH

Agregaty hydrauliczne odgrywają kluczową rolę w różnych gałęziach przemysłu i zastosowaniach, w których wykorzystywana jest moc hydrauliczna. Zasilacze hydrauliczne to skomplikowane moduły, które wykorzystują napęd elektryczny i przekształcają energię mechaniczną w moc hydrauliczną, umożliwiając działanie maszyn i urządzeń, które opierają się na mocy płynów hydraulicznych.

Konstrukcja agregatów hydraulicznych obejmuje kilka kluczowych elementów, które współpracują ze sobą w celu generowania, sterowania i dystrybucji energii hydraulicznej.

Nasi mechanicy specjalizują się w projektowaniu i budowie zasilaczy hydraulicznych według specyfikacji klienta. 

PROJEKTOWANIE I WDRAŻANIE UKŁADÓW BEZEMISYJNYCH W MASZYNACH MOBILNYCH

NOWA USŁUGA W OFERCIE

Ochrona środowiska oraz zmniejszenie emisji spalin wydzielanych do atmosfery naszej planety stanowi teraz priorytet dla projektantów nowych maszyn i urządzeń.

Nowe przepisy wprowadzają coraz bardziej restrykcyjne limity związane z emisją spalin, więc aby wyjść temu naprzeciw coraz częściej stosuje się napęd elektryczny.

Nasi konstruktorzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności do zaprojektowania maszyn i urządzeń o napędzie bateryjnym z wykorzystaniem napędu hydrauliki siłowej, z elektrycznym źródłem energii oraz zastosowania sterowania radiowego. Dzięki specjalistycznej wiedzy zakresie rozwiązań modułów elektrycznych połączonych z układem hydrauliki siłowej, jesteśmy w stanie zrealizować Twoje pomysły w technologii
0 emisyjnej, co jest zupełną nowością na rynku maszyn budowlanych, leśnych, rolniczych czy komunalnych. Oferujemy nie tylko wsparcie merytoryczne, ale i również pomoc techniczną w zakresie doboru i oferty odpowiednich produktów do układu.

siłowniki pod wymiar według projektu

Cylindry hydrauliczne na zamówienie to rozwiązania dostosowane dla potrzeb optymalnej wydajności. Możesz zamówić u Nas siłowniki dwustronnego działania oraz jednostronnego działania (nurnikowe) według rysunku technicznego wysłanego na adres e-mail rolmetplus@onet.pl.

W naszej ofercie znajdują się również siłowniki teleskopowe, hamulcowe.

Jeśli  szukasz siłownika hydraulicznego, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom i odblokowuje pełny potencjał układu hydraulicznego, rozważ wybór rozwiązania szytego na miarę. Poznaj zalety indywidualnego projektu i zobacz różnicę, jaką może on przynieść w osiąganiu najwyższej wydajności i produktywności.

WYNAJEM MINIKOPARKI

Nasza minikoparka to profesjonalny sprzęt, doskonale sprawdzający się przy różnorodnych pracach ziemnych. Bez względu na to, czy planujesz budowę tarasu, montaż ogrodzenia czy przygotowanie wykopów pod przyłącza, nasza maszyna pomoże Ci zaoszczędzić czas i wysiłek.

– Cena wynajmu 150 zł za dobę
– Termin wynajmu dostosowujemy do Twoich potrzeb, umożliwiając Ci pracę w dogodnym dla siebie czasie.
– Bez operatora? Oczywiście! Nasza minikoparka jest łatwa w obsłudze, co pozwoli Ci samodzielnie przeprowadzić wszystkie niezbędne prace. 
– Odbiór i zwrot sprzętu w dogodnym terminie. Dostarczamy maszynę pod wskazany adres, a po zakończeniu wynajmu możesz swobodnie przystąpić do prac.

– Możliwość wynajmu minikoparki wraz z operatorem.

+48 729 888 196

rolmetplus@onet.pl

ul. Spółdzielców 7, Konin

Logo Hydrokon

TWÓJ SPRAWDZONY PARTNER